Kliknij na logo celem powrotu do menu
O firmie

Niemiecka firma TRIDELTA jest dużym podmiotem gospodarczym, o ponad 100-letniej tradycji, składającym się z kilku samodzielnych przedsiębiorstw, co sprawia, że często mówi się o Grupie TRIDELTA. Dotychczasowa działalność firmy zorientowana była na ugruntowanie pozycji na rynkach zachodnich. Osiągnąwszy ten cel, zdecydowaliśmy się na rozwinięcie naszej działalności na terenach krajów Europy Środkowo-Wschodniej, obierając Polskę jako kraj, w którym zaistnieje nasze przedstawicielstwo handlowe. Koncentrując się głównie na rynku polskim, nie zapominamy jednak o sąsiadach, a mianowicie o Czechach, Słowacji, Ukrainie, Litwie, Łotwie czy Estonii. Oficjalne rozpoczęcie działalności firmy w Polsce nastąpiło we wrześniu 2008 roku.

W chwili obecnej w Polsce działają dwa przedsiębiorstwa, a mianowicie TRIDELTA Siperm oraz TRIDELTA Magnetsysteme. Siedzibą obydwu przedsiębiorstw jest niemieckie miasto Dortmund, co wiąże się z nazwą naszego przedstawicielstwa techniczno-handlowego, które działa w Polsce właśnie pod szyldem TRIDELTA Dortmund i jest odpowiedzialne za wprowadzanie marki TRIDELTA oraz wyrobów wymienionych firm na rynek polski. Bezpośredni kontakt z Klientem, wspólne rozwiązywanie problemów technicznych, opracowywanie prototypów, możliwość swobodnego przedyskutowania kwestii związanych z naszymi produktami oraz ułatwienie komunikacji z centralą firmy to najważniejsze cele stawiane nowopowstałej komórce w Polsce.

Oferta TRIDELTA Dortmund to wszelkiego rodzaju systemy magnetyczne oraz spiekane materiały porowate. W zakresie urządzeń magnetycznych zajmujemy się wytwarzaniem i obróbką magnesów trwałych, na bazie których wykonujemy na przykład sprzęgła lub hamulce magnetyczne, walce separacyjne (detektory metali), rozdzielacze blach, narzędzia i komponenty magnetyczne lub maleńkie magnesiki do urządzeń elektronicznych. Mamy opanowaną technologię produkcji wszystkich obecnie znanych materiałów magnetycznych i jesteśmy w stanie wykonać dowolny układ magnetyczny, także według specyfikacji Klienta. W zakresie spieków porowatych możemy Państwu dostarczyć elementy napowietrzające oraz odpowietrzające, leje fluidyzacyjne, tłumiki dźwięku oraz filtry na bazie stali kwasoodpornej, brązu oraz polietylenu.

Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi charakterystykami naszych produktów. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta i doświadczenie okażą się pomocne i pozwolą w przyszłości wspólnie znaleźć skuteczne rozwiązania różnych zagadnień technicznych.


Zespół TRIDELTA Dortmund